Light Ramp/světelné rampy

Připravil jsem atraktivní doplněk pro rally modely v noční verzi – světelné rampy. POZOR – jedná se o stavebnice. Hotové rampy nenabízím!

Vývoj byl na můj vkus zdlouhavý, ale výsledek určitě zajímavý a model rally vozu určitě oživí. Dosud se mi podařily realizovat dva modely v noční verzi a je to spíše fáze zkoušek…

Světelné rampy dodávám pouze jako stavebnice! 

I only supply light ramps as a kit!

Typ rampy R003 pro Fabie R5.            Vyrobeno kombinací materiálů resin a fotolept. Sestavení rampy je pro zkušené modeláře, kteří již pracovali s fotolepty. Na konstrukci rampy z leptů je třeba použít ohýbačku.. Vše se lepí vteřinovým lepidlem… Světla mají zasklení a rámeček z fotoleptu.

  

 

   

 

Druhým typem R002 je Led rampa, kterou používá na svých Fabiích Škoda Motorsport. Složená je celá z fotoleptů. Návod na sestavení je zde: 180704_rampa_Fabia_navod

 

 

Třetí typ R001 je kapotovaná starší světelná halogenová rampa, která se montovala na Fabie S2000 a na první Fabie R5. Je celá z resinu se zasklením a je poměrně jednoduchá na sestavení. Dosud jsem jí ještě nestihl namontovat na některý model.