Omluva

Bohužel jsem zjistil zhruba před měsícem, že mi nefunguje kontaktní formulář. Nedařilo se mi můj náhled zprovoznit. Dnes se mi podařil zprovoznit, načetlo se mi velké množství Vašich dotazů a objednávek. Ti vytrvalí z Vás si ke mě našli cestu přes FCB nebo email, který jsem v okamžiku zjištění závady pověsil na web. Takže se nyní Vašimi zprávami prokoušu a vytřídím již zpracované a odpovím na zprávy Vás, se kterými jsem nekomunikoval.
Přijměte velkou omluvu…

Fiesty

Do sbírky rally modelů mě přibyly tři Fiesty a to od firmy Spark a IXO Fiesta WRC a dotáhl jsem do fáze zkušebního vzorku Fiestu Václava Pecha. Docela se povedl a tak už se těším na sérii deseti limitovaných kusů. 

Porovnejte si kvalitu továrních modelů Fiesty WRC od firmy SPARK – resinový velmi pěkně zpracovaný:

a firmy IXO Altaya kovový ve standardním provedení odpovídající stejným modelům IXO-Altaya:

A oba modely společně:

3x Fabie R5

Abych sledoval vývoj novinek v oboru rally aut v měřítku 1:43, občas koupím nějaký model od renomované firmy. Protože mě zajímají Fabie R5, koupil jsem model od ABREXu a nyní i novinku od firmy IXO. Dovedlo mě to ke srovnání obou zakoupených Fabií. Sledoval jsem na FCB komentáře k jednotlivým modelům a tak přispěji i já svým vlastním hodnocením obou modelů jak od ABREXu tak od IXO a vedle toho později srovnám i můj vlastnoruční model.

V pohledu od zadu je model od IXO, pak ABREX a dvě Fabie vepředu jsou mé výroby. Očekávejte v dalším příspěvku srovnání a zatím si prohlédněte fotky jednotlivých modelů v galerii. 

Š FABIA R5

23.3.2017 jsem přivezl odlitky Fabie R5. Připravuji lepší tunnig a tak jsem nakreslil lepty a zadal do výroby. Připravuji několik verzí, nicméně první bude Rallye Monte Carlo 2017 a všechny tři tovární vozy. Zajímá mě o jakou další verzi byste měli zájem, tak pište do komentáře. Děkuji.

Ahoj všichni!

Dnes jsem spustil nový web CARS43.COM o mých modelech aut v měřítku 1:43…

Na této stránce je prostor blogu i pro Vás, takže přispívejte zajímavostmi k modelům aut v měřítku 1:43.

Otevřete dané téma a můžete přidat svůj komentář.

Děkuji předem.